تولید فیلم تولید فیلم

خدمات تولید فیلم تبلیغاتی درایران توسط آژانس تبلیغاتی بادکوبه

آگهی تلویزیونی علمی و خلاقانه

برقراری یک ارتباط صمیمی و دوست‌داشتنی و ایجاد هیجان در مخاطب بسیار تأثیرگذار است، عموماً انسان‌ها از حس بینایی و شنوایی خود بیشتر و راحت‌تر از حواس دیگر استفاده می‌کنند. شما با تولید یک آگهی تبلیغاتی تلویزیونی یا رادیویی علمی و خلاقانه یا تولید یک گزارش آگهی جذاب امکان برقراری یک ارتباط تأثیرگذار و ارسال پیام خود را خواهید داشت. امروزه تولید آگهی‌های تبلیغاتی‌ شما فقط محدود به پخش از تلویزیون یا رادیو نمی‌شود بلکه این دسته از تولیدات می‌توانند در شبکه‌های مجازی و درگوشی‌های هوشمند نیز پخش شوند، ضمن اینکه تولید فیلم‌های تبلیغاتی مناسب محیط و مخاطبین اینترنت خود یک تخصص محسوب می‌شود. کسب مقام اولی در جهان آن‌قدر دل‌چسب است که هیچ‌گاه از ذهن به دست آورنده این مقام پاک نخواهد شد. این آژانس در سال‌های ٢٠٠۶ و ٢٠٠٧ میلادی با آگهی‌های تلویزیونی LG، دو سال پیاپی به مقام اول جهانی دست پیداکرده است. این فرایند در شرکت همکار، آژانس فیلم تبلیغاتی ترنج مدیریت و اجرا می‌شود.

فیلم‌نامه تبلیغاتی

هیچ ایده‌ای به‌خودی‌خود خوب یا بد نیست؛ تفاوت در شیوه‌ی پرداخت ایده است.
اشتیاق و دغدغه‌ی فیلم‌نامه‌نویس‌های آژانس تبلیغاتی تمام‌خدمت بادکوبه در این است که ایده‌های بزرگ به زیبایی به تصویر کشیده شوند، مخاطب را در راستای اهداف برند درگیر کنند و در یادماندنی شوند.
شهرت ما در ساخت آگهی‌های موفق تبلیغاتی، به خاطر تیم فیلم‌نامه‌نویسان همدلی است که با وسواس و دقت انتخابشان کرده‌ایم و با تکیه بر توان تولیدمان، شرایطی فراهم آورده‌ایم تا از تمام استعداد و توان خلاقه‌شان برای خلق اثری منحصربه‌فرد و جذاب استفاده کنند.

تولید فیلم تبلیغاتی

صدا... دوربین... حرکت... 
تولید یک آگهی تبلیغاتی تأثیرگذار و مختص هر رسانه، حاصل همکاری استراتژیست‌های مجرب تبلیغاتی و فیلم‌نامه‌نویس‌های خلاق با عوامل تولید خوش‌فکر و ریسک‌پذیر و متخصص است که جمع خوبان در تمامی این عرصه‌ها، در استودیو تولید آژانس تبلیغاتی بادکوبه جمع است.