خدمات تبلیغاتی BTL خدمات تبلیغاتی BTL

خدمات تبلیغاتی درایران توسط آژانس تبلیغاتی بادکوبه

کانون تبلیغاتی

لذت‌بخش‌ترین قسمت تبلیغات زمانی است که هنگام ارسال پیام تبلیغاتی چشمان مخاطب خود را ببینیم و شاید تأثیر چشمگیر و فوق‌العاده‌ی این روش نیز به همین علت باشد. با این روش محصول و یا خدمات شما در قلب مصرف‌کننده می‌نشیند. 
با بهره‌مندی از رسانه‌های BTL شما این امکان را دارید که از نزدیک با مخاطبتان ارتباط برقرار کنید، از اهداف، عشق و تعهدی که به او دارید بگویید و کالا یا خدمتی که ارائه می‌کنید را به شکلی ملموس و در لحظه به او معرفی کنید. این رسانه‌ها با اینکه تعداد مخاطبین کمتری را به نسبت رسانه‌های ATL درگیر می‌کنند اما ماندگاری بیشتر و البته هزینه‌ی کمتری دارند. رسانه‌های BTL مانند برگزاری رویداد‌ها (همایش، سمینار، نمایشگاه) فعالیت‌های تبلیغاتی در محل فروش (POS) نمایش خیابانی (Roadshow) و پخش نمونه (Sampling). چاپ انواع کاتالوگ و بروشور باکیفیت ایده آل، تولید هدایای تبلیغاتی تأثیرگذار، خلاقانه و کمک به خلق یک هویت بصری یکپارچه و کامل، از دیگر خدمات واحد BTL است. در یک جمله، خدمات پیشران فروش و ترویج برند (BTL)، ابزاری است تا تولیدکنندگان و ارائه‌دهندگان خدمات بتوانند محصول خود را رودررو به مشتریان معرفی کنند.

درباره "پیشران فروش و ترویج برند" شرکت تبلیغاتی بادکوبه بخوانید

 

برگزاری جشنواره توت فرنگی ال‌جی در ایران توسط آژانس تبلیغاتی بادکوبه

جشنواره توت فرنگی ال‌جی

توت‌فرنگی نام جشنواره‌ای بود که تیم خلاقیت آژانس تبلیغاتی تمام‌خدمت بادکوبه برای شرکت LG طراحی کرد. این جشنواره بزرگ‌ترین پروژه BTL صورت گرفته در سال اجرای آن بود. این پروژه بیش از 60 قطعه رسانه BTL را در بر می‌گرفت. این رسانه‌ها شامل دنگلر، پوستر، بروشور، کاتالوگ، وابلر، رودشو و ... بود. برای مشاهده جزییات مربوط به این پروژه، روی تصویر بالا کلیک کنید.