به لکه‌ها آری بگویید

  • کمپین دیجیتال / برند اکتیویشن
  • اُمو
  • بهار 1396

کمپین دیجیتال و برند اکتیویشن برند اُمو با چالش معرفی و لانچ محصولات برای اولین بار در ایران اجرا شده است. در این کمپین، اکتیویشن‌هایی جهت معرفی محصول به مخاطبان برند (مادران و خانم‌های خانه‌دار و انتقال کانپست برند (به لکه‌ها آری بگویید) طراحی شده است به گونه‌ای که مادران بدون دغدغه ایجاد کثیفی، کودکان خود را به تجربه کردن در این رویداد دعوت کنند.

البته کانسپت اُمو تشویق به لکه‌دار شدن یا کثیف شدن لباس‌ها نیست بلکه ارائه راه‌حلی موثر برای لکه‌هایی است که در جریان بازی و فعالیت‌های کودکان ایجاد می‌شود.

در راستای اهداف این کمپین، ایده‌پردازی و اجرای فعالیت‌های برند اکتیویشن این برند در مراکز خرید در تهران و شهرهای بزرگ ایران و همچنین طراحی فعالیت‌های یک‌پارچه بازاریابی در فضای دیجیتال انجام شد. همچنین طرح‌هایی با استفاده از key visual‌های جهانی این برند، برای تبلیغات محیطی آن طراحی شد.

فعالیت‌های برند اکتیویشن طراحی شده برای این برند، شامل بازی بچه‌ها، دموی محصول و سمپلینگ است که جهت اجرا دو بازه زمانی برای آن در نظر گرفته شده است که مجموعا در مراکز بزرگ خرید در تهران و همچنین مراکز خرید در شهرهای بزرگ ایران مانند اصفهان، شیراز، تبریز و مشهد اجرا خواهد شد.

با توجه به کانسپت این کمپین (به لکه‌ها آری بگویید، لکه‌ها اعتماد به نفس می‌سازند)، سناریویی برای فعالیت کودکان در فضای غرفه امو طراحی شد. با توجه به اینکه نقاشی کردن یکی از فعالیت‌های لذت بخش و مورد علاقه کودکان است و از طرفی باعث تقویت خلاقیت، قدرت تصمیم‌گیری، حل مسئله و ... در آنها می‌شود، فضایی برای دو گروه سنی 2 تا 7 سال و 7 تا 12 سال به‌صورت مجزا در نظر گرفته شد. در این فضا با توجه به شرایط هر یک از این گروه‌های سنی، ابزارها و تکنیک‌های خاص و جذابی برای نقاشی آن‌ها در نظر گرفته شد تا تجربه‌ای متفاوت از نقاشی برای کودکان ایجاد شود. علاوه بر درگیر شدن کودکان در فعالیت جذاب نقاشی، فرصتی فراهم می‌شود مادران با کانسپت این کمپین و مزایای "آری گفتن به لکه‌ها" در راستای تقویت خلاقیت و اعتمادبه‌نفس کودکشان، اطلاعات کسب کنند و همچنین با ویژگی‌ها و مزایای محصولات امو بیشتر آشنا شوند. 

همچنین همزمان با شروع فعالیت‌های برند اکتیویشن در مراکز خرید، کمپین دیجیتال این برند هم آغاز می‌شود.

فعالیت‌های طراحی و برنامه ریزی شده برای امو در فضای دیجیتال شامل:

طراحی، پیاده‌سازی و تولید محتوای وب‌سایت اومو

ساخت اکانت کمپین در شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوا 

طراحی روش‌های مختلف برای ترویج بیشتر کمپین

وایرال ویدیوهای کمپین

 

خروجی‌های این پروژه

خدمات ارائه شده

بادکوبه و اُمو

با کلیک روی دکمۀ زیر، تمام جزئیات مربوط به همکاری بادکوبه و اُمو را مشاهده خواهید کرد

تبلیغات اُمو