شکلات واقعی فرمند

  • آگهی تلویزیونی
  • شکلات فرمند
  • زمستان 1396

بسیاری از مصرف‌کنندگان ایرانی تفاوت شکلات واقعی (با کره کاکائو) و فراورده‌های کاکائو (با استفاده از روغن‌های جایگزین) را نمی‌دانند. فرمند به عنوان یکی از شرکت‌های مطرح و قدیمی در تولید شکلات تصمیم دارد این تفاوت‌ها را به مخاطبان انتقال دهد و وظیفه خود را در بالا بردن سطح آگاهی مصرف‌کننده به انجام برساند. بسیاری از شرکت‌های فعال در بازار بدون تعهد به تولید محصولات با کیفیت  از روغن‌های جایگزین گیاهی و در بسیاری موارد پالم و حتی روغن حیوانی در تهیه شکلات‌های خود استفاده می‌کنند. قیمت کره کاکائو نزدیک به 7 تا 10 برابر روغن‌های جایگزین است و خیلی از شرکت‌ها برای کاهش قیمت تمام شده خود و عرضه محصولات ارزان‌قیمت از آن استفاده نمی‌کنند.

هدف پروژه

بالابردن سطح آگاهی مصرف‎کننده در مورد شکلات واقعی و مزایای آن و تفاوت آن با فرآورده کاکائو

نتیجه پروژه

عمده مصرف‌کنندگان شکلات کودکان هستند و والدین نگران سلامت آنها هستند بنابراین ما با ساخت تیزر با هدف شفاف‌سازی تصمیم گرفتیم به آنها کمک کنیم.

در آگهی تلویزیون شکلات واقعی فرمند از یک پدر کارشناس که برای سلامت فرزندش اهمیت قائل است استفاده کردیم که  توضیحاتی در مورد اینکه شکلات واقعی چیست ارائه می‌دهد تا فرزند تفاوت شکلات واقعی که با کره کاکائو تهیه می‌شود و فرآورده کاکائو که با روغن‌های جایگزین تهیه شده را متوجه شود.

 

خروجی‌های این پروژه

تلویزیون / رادیو

خدمات ارائه شده

بادکوبه و شکلات فرمند

با کلیک روی دکمۀ زیر، تمام جزئیات مربوط به همکاری بادکوبه و شکلات فرمند را مشاهده خواهید کرد

تبلیغات شکلات فرمند