درباره برند

برند کامفورت، یکی از برندهای یونیلیور، به عنوان تولیدکننده انواع نرم‌کننده لباس در سراسر دنیا فعالیت می‌کند.

کامفورت به عنوان اولین نرم‌کننده‌ی لباس در سال 1969 میلادی در انگلستان تولید و به بازار عرضه شد و از سال 1395 نیز وارد بازار ایران شد.

چالش برند

تا قبل از ورود قانونی کامفورت به بازار ایران از طریق یونیلیور، این محصول با همین رنگ و شکل در بازار وجود داشت اما به نام یوموش که محصولی ترکیه‌ای بود و به صورت قاچاق از این کشور وارد ایران می‌شد. بنابراین بعد از ورود این نرم کننده و تولید آن در داخل کشور تحت نظارت یونیلیور و با همان استانداردهای جهانی، نوبت این بود که نام و چهره برند «کامفورت» در بازار به مخاطب معرفی شود و مخاطب ایرانی با این محصول آشنا شده، مزیت‌های آن را بداند و به آن اعتماد کند. چالش اصلی در این کمپین ایجاد جایگاه منسجم و مشخص برای برند کامفورت بود.

مخاطب

خانم های بین 25 تا 55 سال ایرانی، خانه دار و دارای فرزند که مسئولیت خانه داری و مراقبت از خانواده را بر عهده دارند و محافظت، بهداشت و تمیزی البسه خانواده جز دغدغه های اصلی آنها محسوب میشود.

راهکارهای ارتباطی

با توجه به چالش ارتباطی و ویژگی های محصول تمرکز بر ماندگاری رایحه و لطافت بیشتر همچنین به صرفه بودن محصول نسبت به رقبای موجود در بازار به عنوان راهکار ارتباطی در کمپین در نظر گرفته  شد.  همچنین بر اساس این ویژگی ها (عطر و رایحه)  و ماندگار آن برای محصول شعار «یه بوی خوش که می‌مونه و می‌مونه و می‌مونه» به عنوان شعار این کمپین در نظر گرفته شد. استفاده از نماد خرس به عنوان چهره برند و انتقال  فضا و حال شاد و خوب به مخاطب به عنوان کلید بصری در نظر گرفته شد.

فعالیت‌ها

1-بازاریابی محتوایی در رسانه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی انتخابی: تلگرام و اینستاگرام
فعالیت تیزینگ در شبکه‌های اجتماعی در ابتدای کار
تولید محتوای سریالی منسجم براساس ایده‌های مرتبط با کانسپت کامفورت که تداعی‌کننده مجموعه‌ای از کلیدواژه‌هایی مانند نرمی، لطافت، ماندگاری و بوی خوش هستند. همچنین اشاره به کیفیت محصول و قدرت آن
انتخاب تم‌های هفتگی برای انتشار پست در شبکه‌های اجتماعی که حتی از نظر بصری هم به شکل یک مجموعه هستند.

2-برنامه‌ریزی و خرید رسانه دیجیتال

تبلیغ و ترویج بصری در صفحات پر مخاطب شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام
تبلیغات بنری در سایت های پربازده و پربیننده.

3-طراحی و پیاده سازی وب سایت

تکیه بر ویژگی‌های محصول. از لحاظ علمی و ویژگی قدرتمند بودن آن و هم‌چنین ویژگی ماندگاری و لطافت محصول و تولید محتوا بر همین اساس برای این وب سایت.

خروجی‌های این پروژه

خدمات ارائه شده

بادکوبه و کامفورت

با کلیک روی دکمۀ زیر، تمام جزئیات مربوط به همکاری بادکوبه و کامفورت را مشاهده خواهید کرد

تبلیغات کامفورت