فرش فرهی

فرش فرهی از برند‌های موفق در حوزه طراحی و تولید فرش ماشینی ایرانی است و همکاری خود را با بادکوبه از سال 93 با تولید آگهی‌های تلویزیونی، شعار تبلیغاتی و پرداختن به تمایزات محصولات خود آغاز کرده است. این برند در توضیح آرمانهای خود می‌گوید: شکوه، زیبائی، کیفیت، آسایش و تندرستی، هدیۀ ما به مشتریانی است که می‌خواهند در خرید و استفاده از فرش ماشینی یک حس جدید، خوشایند و منحصر به فرد را تجربه کنند.
مشتریان ما کسانی هستند که ارزش هنر، خلاقیت و کیفیت را درک می‌کنند و به فرش نه فقط به‌عنوان یک کفپوش، بلکه به مثابه یک اثر هنری زیبا با پشتوانۀ غنی فرهنگی و تاریخی می‌نگرند.
ما تلاش خواهیم کرد تا همۀ افرادی که به نحوی با گروه فرش فرهی مرتبط هستند، یعنی کسانی که محصولات ما را می‌بینند یا می‌خرند، دربارۀ محصولات ما چیزی می‌شنوند، می‌خوانند یا می‌بینند و یا به هر شکل ممکن با ما همکار و همراه می‌شوند، از تجربۀ ارتباط خود با ما لذت ببرند.

مأموریت گروه فرش فرهی طراحی، تولید، تأمین و فروش انواع فرش‌های ماشینی و عرضۀ این محصولات در یک گسترۀ جغرافیایی وسیع در سراسر کشور و بازارهای خارجی است.
تحقق این مأموریت در گرو تمرکز بر رضایت متوازن ذی‌نفعان، به‌ویژه مشتریان، از طریق طراحی و تولید محصولات متنوع و با کیفیت، بهره‌گیری از فناوری‌‌های پیشرفته وسرمایه‌‌های انسانی مجرب و توانمند و توجه خاص به مسئولیت‌های اجتماعی و زیست‌محیطی است.

فعالیت‌های ارتباطی فرش فرهی

نمونه کارهای بادکوبه که برای فرش فرهی انجام شده است