کمپین برندینگ برتر

  • آکهی تلویزیونی
  • صنایع غذایی برتر
  • بهار 1394

برند برتر از تنوع قابل توجهی در رسته های محصولات برخوردار بود ولی مخاطبان اطلاعات کاملی از تمامی محصولات نداشتند و نیز محصولات با مخاطبان واقعی خود ارتباط برقرار نکرده بودند. هدف از این کمپین افزایش آگاهی از برند به خصوص در سه گروه محصولی حبوبات، ادویه و خشکبار و خلق جایگاه درست و متناسب با استراتژی برند نزد مخاطبان بوده است.

محصولات برتر تنوع قابل توجهی در مواد غذایی دارد ولی این تنوع برای مخاطبان شناخته شده نبود. همچنین مخاطبان دقیق دسته های مختلف محصولات برتر نیز مشخص شده نبود. در حالیکه این برند قابلیت های خوبی در کیفیت، بسته بندی و تنوع محصولات داشت. با این صورت مساله، کلینیک برند آژانس بادکوبه به مدت سه ماه به تحقیق،بررسی و تدوین استراتژی برای این برند پرداخت تا مخاطبان دقیق، نقاط تماس با این مخاطبان (touch points) و لحن پیام تعیین شود.

با تعیین استراتژی،خط مشی برای کلیه فعالیت های این کمپین تعیین شد تا در تمامی کانال های ارتباطی بر اساس استراتژی برند برتر با مخاطبین ارتباط برقرار شود. بینش در نظر گرفته شده برای این کمپین پیام اصلی "می خواهم سریعتر غذاهای متنوع و سالم درست کنم" قرار داده شد.

 طراحی و تدوین هویت بصری، تولید آگهی تلویزیونی و رادیویی موزیکال، طراحی وب سایت و ارایه خدمت بازاریابی دیجیتال در شبکه های اجتماعی فیس بوک و اینستاگرام، چاپ اوراق اداری و در نهایت تهیه هدایای تبلیغاتی مجموعه فعالیت هایی است که برای برند برتر در این کمپین به انجام رسید.

خروجی‌های این پروژه

تلویزیون / رادیو

خدمات ارائه شده

بادکوبه و صنایع غذایی برتر

با کلیک روی دکمۀ زیر، تمام جزئیات مربوط به همکاری بادکوبه و صنایع غذایی برتر را مشاهده خواهید کرد

تبلیغات صنایع غذایی برتر