زندگی بدون دلهره

  • آگهی تلویزیونی
  • فامیلا
  • زمستان 1396

از ویژگی‏‌های روغن ذرت فامیلا می‌‏توان به این نکته اشاره کرد که حاوی فیتوسترول، کاهنده کلسترول، است. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است که کاهنده کلسترول بودن به معنای جایگزینی این روغن به جای دارو نیست. روغن ذرت فامیلا از بهترین مزارع مدیترانه کشت می‌‏شود و پس از ورود به ایران با جدیدترین تجهیزات و دستگاه‏‌هایی که از سوئیس وارد شده‌اند، تصفیه و پس از آن بسته‏‌بندی می‌‏شود که این بسته‏‌بندی نیز از مواد درجه یک خارجی است.

روغن‏‌های خارجی موجود در بازار ایران نیز روغن خود را از مزارع مدیترانه وارد کشور می‌‏کنند با این تفاوت که این روغن توسط دستگاهی که متعلق به سال‌‏های پیش و قدیمی است، تصفیه شده و پس از آن بسته‏‌بندی می‌‏شود. از طرفی از آنجایی که این روغن به ایران صادر می‏‌شود، برای جلوگیری از ایجاد مشکل در ترخیص کالا در گمرک، تاریخ مصرف را دو ساله قید می‏‌کنند در حالیکه بهترین زمان مصرف روغن، یکساله است.

این روغن با توجه به ویژگی‏‌هایی که دارد باعث گرفتگی قلب و عروق نمی‏‌شود و این امکان را هم در اختیار ما قرار می‌‏دهد که بتوانیم غذا را با آن تفت دهیم و نسبت به باقی روغن‏‌های موجود در بازار، از ضرر کمتری برخوردار است.

هدف پروژه

چالش و هدف کنونی ذرت فامیلا این است که بتواند خود را به عنوان یک روغن حاوی فیتوسترول معرفی و با شعار «خودش رو نمی‏گیره» وارد بازار شود و به مخاطبان این روغن، شناسانده شود.

خروجی‌های این پروژه

خدمات ارائه شده

بادکوبه و فامیلا

با کلیک روی دکمۀ زیر، تمام جزئیات مربوط به همکاری بادکوبه و فامیلا را مشاهده خواهید کرد

تبلیغات فامیلا