امو یکی از محصولات گروه شوینده‌های بهداشتی برند یوینیلیور است. این برند شامل محصولات پودر و مایع ماشین لباس‌شویی است که با فرمول فوق کنسانتره خود صد درصد قدرت لکه‌بری موثر دارد.

این محصول شامل انواع پودرهای ماشین لباس شویی (اکتیو و مخصوص لباس‌های رنگی) در سایزهای مختلف 500 تا 4 کیلوگرمی و انواع مایع لباس‌شویی (اکتیو، مخصوص لباس‌های رنگی، و مخصوص لباس‌های مشکی) در حجم‌های 1.35 و 2.7 لیتری است.

از آنجایی که اولویت اصلی مادران، فرزندانشان هستند و آنها همواره دغدغه رشد و موفقیت کودکانشان را دارند، فلسفه این برند این است که مادران اجازه دهند کودکانشان با انجام فعالیت‌های مختلف، زندگی را تجربه کنند و اجازه ندهند کثیف شدن و لکه شدن لباس‌های کودکان مانع این کار بشود چون امو با قدرت لکه‌بری موثر خود تمامی این لکه‌ها را پاک خواهد کرد. البته کانسپت امو تشویق به لکه شدن یا کثیف شدن نیست بلکه ارائه راه‌حلی موثر برای لکه‌هایی است که در جریان بازی و فعالیت‌های کودکان ایجاد می‌شود.

هدف پروژه

مادران اجازه تجربه زندگی به کودکانشان بدهند. هرچند در این تجربه ممکن است لکه ایجاد شود و بچه‌ها کثیف شوند. در نتیجه هدف این کمپین این است که مادران به لکه‌ها آری بگویند و اجازه انجام فعالیت‌های مختلف و کسب تجربه را به فرزندانشان بدون دغدغه نسبت به کثیف شدن کودکانشان بدهند.

همچنین از دیگر اهداف این کمپین آشنایی با برند امو و ترغیب مخاطبان برای استفاده از محصولات امو است.

مادران و خانم‌های ایرانی عمدتا خود را بعنوان مسئول هماهنگی و انجام کارهای منزل می‌دانند و آن چیزی که برایشان اهمیت دارد داشتن آرامش، آسودگی خاطر و راحتی در منزل است. آنها مسئول پاکیزگی و تمیزی منزل هستند و در ارتباط با انتخاب شوینده‌ها آنها هستند که تصمیم‌گیری انجام می‌دهند.

خروجی‌های این پروژه

خدمات ارائه شده

بادکوبه و اُمو

با کلیک روی دکمۀ زیر، تمام جزئیات مربوط به همکاری بادکوبه و اُمو را مشاهده خواهید کرد

تبلیغات اُمو