برند اکتیویشن نستله پیورلایف

  • برند اکتیویشن
  • نستله پیورلایف
  • پاییز 1396

در این پروژه فضایی برای برند نستله در یک مرکز خرید پر رفت و آمد در نظر گرفته شد. در این مکان علاوه بر قرار گرفتن کانتر برای ارائه توضیحات راجع به مزایای محصول و ارائه بروشور، فضایی برای انجام فعالیت مشارکتی با مخاطبان طراحی شده است.

برای انجام این فعالیت فیلمی با تکنولوژی 360 درجه (VR) از یکی از جاده‌های شمال ایران تهیه شد، در این فیلم در بازه‌های زمانی مشخص 8 پیام درباره اهمیت آب‌رسانی سالم به بدن و مزایای نوشیدن آب به‌صورت نوتیفیکیشن‌هایی روی صفحه ظاهر می‌شود. هدف اصلی‌ این پیام‌ها تاکید بر نوشیدن آب به‌عنوان مساله‌ای حیاتی‌ست که به‌ویژه هنگام انجام فعالیت‌های بدنی باید به آن توجه شود.

از افراد به‌ویژه خانواده‌ها دعوت می‌شود تا با ما تجربه جدیدی داشته‌ باشند. دوچرخه های ثابتی در این مکان در نظر گرفته شده که افراد با سوار شدن روی دوچرخه‌ها و استفاده از عینک‌های VR  می‌توانند در تجربه مجازی دوچرخه‌سواری در جاده‌ای سرسبز شرکت کنند و در طول مسیر از مزایای نوشیدن آب مطلع ‌شوند. علاوه بر این، بقیه مخاطبان می‌توانند تمام مسیری را که دوچرخه‌سوار با عینک VR  طی می‌کند را از طریق ویدیویی که روی یک ویدیو وال در حال نمایش است، ببینند. 

هدف پروژه

- افزایش آگاهی نسبت به برند

- افزایش جذب مخاطب هدف نستله به‌ویژه خانواده‌ها

- اطلاع‌رسانی و تشویق  افراد به نوشیدن آب بیشتر و مراقبت درباره آب‌رسانی سالم به بدن

خروجی‌های این پروژه

خدمات ارائه شده

بادکوبه و نستله پیورلایف

با کلیک روی دکمۀ زیر، تمام جزئیات مربوط به همکاری بادکوبه و نستله پیورلایف را مشاهده خواهید کرد

تبلیغات نستله پیورلایف