تحصیل بدون آسیب

  • کنفرانس خبری / رویداد / روابط عمومی
  • بیمه معلم
  • بهار 1397

روز یکشنبه 16 اردیبهشت در رویداد معرفی و کنفرانس مطبوعاتی طرح «تحصیل بدون آسیب» که به همت بیمه معلم اجرا شد؛ زنگ بیمه در یکی از مدارس ابتدایی تهران به صدا در آمد.

در این کنفرانس خبری محمدابراهیم تحسیری مدیر عامل بیمه معلم، مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش، منصور مجاوری مشاور ارشد وزیر آموزش پرورش و علی کریمی و مهدی رحمتی به عنوان مهمانان برنامه حضور داشتند.

بیمه معلم در ادامه‌ی فعالیت‌های گذشته‌ی خود با ایده‌ی «زندگی سپر بلا می‌خواهد»، در این طرح و در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود زمین‌های بازی را با چمن استاندارد تجهیز و نوسازی می‌کند تا کودکان کمتری آسیب ببینند. تجهیز مدارس به زمین چمن مصنوعی برای مدارس پسرانه و زمین بازی گرانول  برای مدارس دخترانه، برگزاری کارگاه آموزش مفاهیم بیمه و توضیح رشته‌های مختلف بیمه به والدین و آموزش مفاهیم بیمه از طریق بازی به دانش‌آموزان از برنامه‌های بیمه معلم در طرح «تحصیل بدون آسیب» است که در 390 مدرسه در تهران و چند شهر دیگر کشور اجرا می‌شوند.

این نشست مطبوعاتی ابتدا با افتتاح زمین چمن و برگزاری یک بازی فوتبال دربی به صورت نمادین با حضور مهمانان ویژه‌ای مانند علی کریمی و مهدی رحمتی آغاز شد.

بیمه معلم در نظر دارد با مطرح کردن بیشتر این طرح در میان عموم مردم؛ طرحی که ستارگانی هم‌چون علی کریمی و مهدی رحمتی در آن حضور دارند؛ موقعیتی را به وجود بیاورد که افراد جامعه همراه با آن شوند تا از این طریق دانش‌آموزان بیشتری بتوانند از مزایای طرح «تحصیل بدون آسیب» بهره‌مند شوند. بدین ترتیب بیمه معلم در راستای مسئولیت اجتماعی خود متعهد شده است که در ازای 200 حمایت مردمی، یک زمین بازی بیشتر را در مدارس مختلف برای کودکان تجهیز کند.

خروجی‌های این پروژه

خدمات ارائه شده

بادکوبه و بیمه معلم

با کلیک روی دکمۀ زیر، تمام جزئیات مربوط به همکاری بادکوبه و بیمه معلم را مشاهده خواهید کرد

تبلیغات بیمه معلم