عصر جدید، عصر هف‌هشتاد

  • برندینگ / تبلیغات
  • هف‌هشتاد
  • تابستان 1393

780 مربوط به شرکت تهران اینترنت و یک شماره در حوزه خدمات USSD بود. این شرکت با هدف معرفی شدن در بازار و توانایی رقابت با شماره‌های دیگر در این حوزه، ایجاد آگاهی از ماهیت و نحوه استفاده از این سرویس و به طور خلاصه، تبدیل شدن به یک برند، به آژانس بادکوبه مراجعه کرد.

هدف رسیدن به تراکنش روزانه دو میلیون مورد، کسب شهرت و اعتبار و در پی آن افزایش کاربران هف‌هشتاد بود. برای رسیدن به این اهداف ویژگی‌های مهم این سرویس مد نظر قرار گرفت که شامل کاهش ترافیک‌های شهری، دسترسی 24 ساعته به درگاه‌های بانکی و عدم محدودیت در ساعات کاری، کاهش سفرهای درون شهری و در پی آن کاهش آلودگی هوا بود.

 پیش از شروع کمپین، نام‌گذاری برند با نام هف‌هشتاد، طراحی شعار تبلیغاتی "عصر جدید، عصر هف‌هشتاد" ،طراحی نشانه و آیکون و کاراکتر برای برند انجام گرفت.  طراحی ایده اصلی کمپین برندینگ هف‌هشتاد،"وارد شدن به دنیای جدید امروز" است و با همین ایده طراحی گرافیکی رسانه‌های چاپی و محیطی، دیجیتال و طراحی سناریو آگهی تلویزیونی (باجناق‌ها) شکل گرفته است.

 استراتژی رسانه ای و برنامه رسانه‌ای در نظر گرفته شده بکارگیری رسانه‌های جمعی بوده در این راستا، این کمپین در تلویزیون، رسانههای محیطی، دیجیتال و چاپی شامل نشریات و مجلات پر‌تیراژ منتشر شد.

این کمپین یک کمپین 360 درجه بوده و تمامی مراحل پایه‌ای ساخت برند، استراتژی، برنامهریزی بازاریابی و رسانه‌ای، ایده‌پردازی و اجرای آن به‌صورت گرافیک دو بعدی و آگهی تلویزیونی، طراحی وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی در محیط دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی، ساخت آگهی تلویزیونی، موشن گرافیک، آرم آگهی برگزاری قرعه‌کشی و اکران رسانه‌ای آن توسط آژانس بادکوبه صورت پذیرفت.

خروجی‌های این پروژه

خدمات ارائه شده

بادکوبه و هف‌هشتاد

با کلیک روی دکمۀ زیر، تمام جزئیات مربوط به همکاری بادکوبه و هف‌هشتاد را مشاهده خواهید کرد

تبلیغات هف‌هشتاد